Виставки чорно-білої фотографіїї Андрія Тєлєвного «My Китай»

30 жовтня 2018 року о 18.00 в музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться відкриття виставки чорно-білої фотографіїї Андрія Тєлєвного

«My Китай».

З родумів автора:

«Що робить людина, коли потрапляє у інше середовище, цілком відмінне від того,  до якого вона звикла? Чи змінює вона свої погляди та підлаштовується під оточуючих, або противиться усьому, що ново та незручно?

Людина живе, змінюються тільки декорації до її життя. Спостережливий продовжує спостерігати, допитливий – шукати нового, відчайдушний авантюрист усюди знайде собі пригоду, а завжди незадоволений  –  привід для скарг.

Подорож – це лише перевірка: ким станеш ти, коли все навколо перевернеться? Хто ти є зараз і як використаєш це?

Китай та Україну  розділяють шість тисяч кілометрів, п’ять годин часу, безліч кордонів та різні погляди на всі можливі речі. Автор мав нагоду провести півтора роки свого життя у китайському світі. Спроби зазирнути вглиб, зрозуміти, забрати з собою – це  його шлях, шлях мандрівника.

Ось він іде і гадає: хто є ці люди, що ходять по вулицях, і чим їх життя відрізняється від мого? Що більше – країна, чи дім, країна, чи людина, країна, чи величезний простір її звичаїв?

Автор не знає відповідей на ці питання. Він робить тільки те, що має – просто живе і роздивляється світ у об’єктив, інколи знаходячи у ньому уривки фраз, думок, випадкових поглядів. Він розповідає нам про побачене за допомогою світлин, позбавлених кольору, щоб ми самі могли розфарбувати їх.»

Телефон для довідок:0665700701

https://tvitter.com/litmuzdnipro

https://www.facebook.com/lit.pridneprovie

www.museum.dp.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*