Фотовиставка Олександри Новоселофф “Стіни між людьми”

Майже 20 років пройшло після падіння Берлінської стіни, проте, багато інших мурів продовжують розділяти людей, нові стіни продовжують будувати. Ці «працюючі» стіни є істотними ознаками постійної напруженості сьогодення та безвиході у заморожених конфліктах. Олександра Новоселофф та Франк Найс поїхали познайомитись з людьми, що мешкають біля цих стін, щоб краще зрозуміти, як вони живуть. Вони привезли звідти серію фотографій, що розповідають про життя та реалії життя навколо існуючих стін. Як пояснити парадоксальну витривалість цих принципів поділу та розділення, закриття та контролю, стримування та відгородження? Як люди, розділені цими мурами, навчилися жити поряд з ними та використовувати їх?

Виставка триватиме з 9 по 25 квітня у музеї “Літературне Придніпров’я”.
Відкриття 9 квітня о 18:00.

Ця виставка була показана:

  • Міжнародний музей Червоного Хреста у 2008-2009 роках
  • Центр культурної спадщини Вірменії у 2009-2010 роках
  • Французькі Інститути у Берліні, Софії, Мексиці, Тіхуани, Аману, Відня, Інсбруку та ін. у 2009-2010 роках
  • 2011-2012 – виставка була представлена у Чехії, Греції, Південній Кореї, Гаїті, Колумбії, Індії, Сінгапурі, Дубаї, Кенії та ін.
  • 2013 – 90 фотографій були виставлені у Founders’ Gallery в Калгарі (Канада)
  • 2014 – виставки у Аргентині, Косово, Македонії, Канаді та Іспанії.

Автори

Олександра Новоселофф, доктор політичних наук, науковець і дослідниця, спеціаліст у галузі питання Об’єднаних Націй та підтримки миру в світі. У 2002-2003 вона була запрошеною дослідницею в «Академії з питань підтримки миру» у Нью-Йорку, а у 2000 займалася дослідницькою діяльності в Інституті з питань безпеки Євросоюзу.

Франк Несс працює у Службі координації зовнішньої діяльності Євросоюзу. З 2001 по 2008 був задіяний у якості військового та політичного експерта у багатьох місіях ООН з підтримки миру та врегулювання кризи на Балканах, а також у регіоні західної Сахари.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*