ARTEFACTUM: графіка/живопис

Таку назву має надзвичайна виставка, яка відкриється в музеї «Літературне Придніпров’я» 18 травня 2019 року о 18.00. Відкриття виставки приурочене до Міжнародного дня музеїв та пройде у форматі акції «Ніч музеїв».

Artefactum – штучно створений об’єкт, який має як визначені фізичні характеристики, так і знаковий, символічний зміст.

Перша камерна виставка Artefactum – візуалізація десятирічного дослідження в галузі образотворчого мистецтва, самовідчуття і людських стосунків.

Ilona Design – автор виставки, художник-експериментатор в галузі мінімізації впливу агресивного зовнішнього середовища на світовідчуття індивідуума. Працює над створенням індивідуального стилю, як симбіозу візуального досвіду різних культур через призму української реальності. Володіє технікою: акварель, туш, акрил.

«Новий український пейзаж» – графічне подання ідеї «look end be» («бути і бачити»). Реалізований серією робіт під сучасний інтер’єр. Мотивація – створення споглядальних практик мегаполісів, як необхідних умов виживання в прискореному світі. Філософія «look end be» вирішує завдання ідентифікації візуального і смислового сміття і витіснення його з особистого сприйняття. «look end be» – маленький рецепт щастя.

Приходь і дивись!

Програма відкриття:

 • 16.30-17.30 зустріч із пресою
 • 17.30-18.00 час тиші
 • 18.00-18.15 вступне слово автора. Оголошення про літературний квест і лотерею.
  Квест: замість атрибуції під роботами QR код, який провадить чи до лірики Ба сьо чи знайомить із маловідомим українським поетом Тарасом Мельничуком.
  Гість повинен прочитати усі коди і знайти єдиний, під яким немає вірша, а є назва роботи.
  Знайшовши назву, гість підходить на інфопоінт, записує його з номером телефону на папір і залишає в ємкості для лотереї. Через годину, методом сліпого вибору, автор розігрує одну зі своїх робіт.
 • 18.30 — коротка доповідь про візуальні топоніми. Наталія Велігіна.
 • 18.45-19.45 – час квесту. Працює фотозона за підтримки флориста (Вікторія Лісних). Передбачається фотосесія в аксесуарах.
  Працює кофейня.
  У залі проходить у вільному форматі дефіле суконь USHAKOVAdesign.
  Звучить жива музика.
 • 19.45 — лотерея та вручення призу.
 • 20.00 — вільне спілкування.