«Майбутнє наше з творчістю розквітне»

Виставка «Майбутнє наше з творчістю розквітне» вихованців та майстрів, керівників гуртків з декоративно-вжиткового мистецтва, зразкового Центру української культури «Коло калинове» Комунального позашкільного закладу «Міський палац дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради, якому незабаром виповниться 25 років.

Містяни та гості зможуть переглянути лише невелику кількість зразків творчості вихованців, які роблять свої перші кроки на шляху пізнання та збереження традицій народного мистецтва та з роботами їх наставників, майстрів народної творчості, які передають їм свій досвід, знання і вміння, а головне – часточку серця, збуджуючи в дітях потяг до прекрасного, бажання доторкнутися до незамулених криниць народної духовності.

Ви познайомитесь з творчими надбаннями вихованців лише деяких гуртків з багатьох напрямків декоративно-ужиткового мистецтва, які пізнають і відроджують у зразковому Центрі української культури «Коло калинове» Міського палацу дітей та юнацтва міста Дніпро, зокрема:

  • «Гончарство», керівник – Віктор Чумак, майстер народного мистецтва, атестований Національною спілкою майстрів народного мистецтва України;
  • «Бісероплетіння», керівник – Антоніна Назаренко, майстриня з бісероплетіння;
  • «Народна творчість. «Пізнайко», керівник – Ольга Бульдович, майстриня з декоративного розпису, лялькарства, вишивки, писанкарства;
  • «Декоративний розпис», керівник – Олександра Малюк, майстриня з декоративного розпису;
  • «Народознавство», керівник Ірина Сербіненко, майстриня з плетіння гачком та фріволіте.

Майстри і вихованці Центру української культури «Коло калинове» неодноразові переможці різноманітних виставок і конкурсів.

Запрошуємо разом з нами поринути у світ мистецтва, середовище, яке збагачує людину духовно, життєтворче, проростаючи паростками любові до Батьківщини.

Музей «Літературне Придніпров’я» запрошує вчителів та учнів шкіл міста відвідати виставку «Майбутнє наше з творчістю розквітне».

Телефони для довідок: 0672110543; 0567364222; 0997137443.
Вартість квитків: для школярів – 10 грн.
Музей працює з 10.00 до 17.00. Середа до 20.00. Вихідні: понеділок, четвер.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*