Виставка «Світ очима особливих дітей»

Виставка вихованці КЗО «БНРРМЦКРтаІН»ДОР зібрала в собі багаторічний досвід роботи гурткової роботи Центру, а саме художньо-прикладного мистецтва: Петриківський розпис, українська вишивка, художня обробка деревини, печворк, образотворче мистецтво тощо.

На виставці ви зануритесь у казковий та дивовижний світ перетворень з підручних та природних матеріалів у справжні витвори мистецтв. Ви зможете споглядати за розпусканням чарівних орхідей, різнобарвний світ Петриківки в сучасних виробах та казкових персонажах, зможете здійснити бажання погладивши легендарного петриківського кота, уявити себе капітаном стародавнього галіону та багато іншого та цікавого.

Метою виставки є продемонструвати необхідність творчої діяльності для особистісного розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Творчість являється найкращою реабілітацією для багатьох дітей з особливими потребами. Саме вона навчає їх розуміти свою особливість, свій талант, надихає їх жити та розвиватися.

В реабілітаційних центрах це відбувається під чітким керівництвом фахівців, які при правильному підході до стимулювання творчої діяльності розвивають у дітей загальний рівень інтелекту, бажання до пізнання навколишнього світу, навички та компетентності, що так необхідні дітлахам для повноцінної соціалізації.

Одним із таких Центрів нашого міста є саме КЗО «БНРРМЦКРтаІН»ДОР, який розпочав свою діяльність у 1968 році як спеціальна школа-інтернат Відповідаючи потребам часу, розвиваючи інноваційні напрямки у педагогіці, дефектології, школа-інтернат перетворюється в Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр (БНРЦ).

На даний час у в Багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі працює дошкільне відділення (для підготовки дітей до школи), корекційно-слухове, відділення для дітей з порушенням мовлення, реабілітаційне відділення, відділення розвитку дитини та підготовки до школи зі змінним контингентом для дітей із розладами аутичного спектра «Сонечко» та психолого-медико-педагогічна консультація.

Учні нашого Центру постійно приймають участь у різних конкурсах, змаганнях, фестивалях обласного та всеукраїнського рівня, займаючи призові місця, та находять своє покликання в житті продовжуючи навчання у вищих та професійно-технічних навчальних закладах.

Запрошуємо всіх бажаючих зануритися у захоплюючий світ дитячих робіт.