Виставка «Квантовий стрибок Шевченка»

Тарас Шевченко в образі улюбленого героя: у стінах історичного музею в залі №12 працює нова виставка «Квантовий стрибок Шевченка».

У серії постерів, які будуть представлені на виставці, можна побачити письменника у образі Фріди Кало, Че Гевара, Джека Горобця, Джина, Термінатора, Людини-павука, Гаррі Поттера, Дарта Вейдера та інших відомих для сучасної молоді персонажів.

Завдяки цим ілюстраціям ми отримали можливість трохи інакше розкрити біографію Шевченка. «Квантовий стрибок Шевченка» – це приклад колаборації музею та сучасних модних ілюстраторів.

Виставка буде доповнена матеріалами з фондів музею: виданнями “Кобзаря” з трагічною та захопливою історією, нестандартними зображеннями Тараса Григоровича у виданнях минулого, біографічними дослідженнями Д.І. Яворницького, присвяченими постаті Великого Кобзаря.

Олександр Грехов – ілюстратор, засновник бренду Unicorn & Wine. Співпрацював з Національним музеєм Тараса Шевченка, Національним музеєм мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, благодійним фондом «Таблеточки», Сільпо, OLX, гуманістичним рухом UAnimals, Форумом Видавців, Open Opera Ukraine, Sammy Icon і так далі.

Виставка буде працювати до 21 березня.

Вхід – вільний!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*