Фотовиставка “Сильні духом. Мами”

В експозиції музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» (пр. Дмитра Яворницького, 16) триває фотовиставка «Сильні духом. Мами».

Дванадцять мам з різних куточків України, які втратили синів на війні, але знайшли сили жити далі, стали підтримкою та прикладом для інших, займають активну громадянську позицію: саме вони є героїнями фотопроекту.

Понад 6 тисяч осіб у нашій державі отримали статус «член родини загиблого військовослужбовця», серед них чисельна категорія – матері.

Виставка організована з метою вшанування членів родин загиблих, привернення уваги громадськості до проблем їхньої психологічної та духовної реабілітації та до вшанування пам’яті загиблих Героїв.

Життя триває – ось основний посил, що зчитується зі світлин. Дизайнерки одягу Ольга Бунеску та Лідія Лущик, візажистки Олена Тулапіна та Оксана Мороз і дизайнерка головних уборів Ірина Підліпска створили учасницям проекту вишукані образи, які закарбувала на фотографіях Мирослава Марциненко.

Мати загиблого військовослужбовця, учасниця та керівник фотопроєкту Наталія Дубчак говорить: «Багато героїнь нашого фотопроекту не дочекалися з війни єдиного сина. Це нестерпний материнський біль і зранене серце. І вийти з такого стану не кожен зможе. Змусити себе щоденно робити щось нове — це подвиг. Серед нас є матері, які кардинально змінили стиль життя і роботу. Хтось був учителем, а потім став волонтером, а хтось народив та виховує дітей. Кожна мама — сильна, мужня та вольова особистість. Ця виставка — найкраща пам’ять про наших героїчних синів, які віддали життя за вільну Україну».

Фотовиставка «Сильні духом. Мами» ініційована Департаментом військового капеланства УГКЦ у рамках проекту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин загиблих військовослужбовців, а також за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Ветеранське братерство».

ГО “ТАПС-УКРАЇНА” – об`єднання родин загиблих, капелан Дмитро Поворотний, Василь Колодій.

Графік роботи виставки:
вівторок-п`ятниця – 10.00-19.00
субота-неділя – 10.00-18.00

Тел. для довідок – 066-100-29-80

Вхід вільний.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*