Проект “Колискова країна”

20 листопада о 16:00 в музеї “Літературне Придніпров’я” відбудеться презентація проекту “Колискова країна”. Анімаційний проект для багаторазового перегляду перед сном і не тільки. Сучасний лаундж для дітлахів та їхніх батьків – ніжні, позитивні мелодії, цікава пізнавальна інформація, оригінальні малюнки. Наші колискові – це закладання своєрідного фундаменту майбутньої особистості.

У відкритті виставки беруть участь тільки представники ЗМІ, які попередньо зареєструвалися.
Телефон для реєстрації: 067-211-05-43.
Усіх бажаючих відвідати виставку чекаємо у музеї “Літературне Придніпров’я” з 23 листопада.
Регламент роботи музею: з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 17:45 (каса працює до 16:45).
Телефон для довідок: 067-211-05-43 

«КОЛИСКОВА КРАЇНА» – це збірка з 25 анімаційних фільмів, створених на базі українських народних колискових . Кожен фільм представлятиме естетику і культурну спадщину кожної з двадцяти чотирьох областей України і, звичайно, республіки Крим. В цій анімаційній добірці дитина та його батьки відкриють для себе дивні, прекрасні і різноманітні традиції рідного краю, побачать та почують свою Україну – ніжну, прекрасну, сильну, іноді неочікувану, але таку близьку.

На сьогодні продюсер Дмитро Приходько спільно з «Тераса-Фільм» за підтримки Українського Культурного Фонду створили 5 анімаційних фільмів, на основі естетики та впізнаваності таких обласних центрів, як Київ, Дніпро, Львів, Одеса та автономна республіка Крим.

В наших маленьких історіях «КОЛИСКОВОЇ КРАЇНИ» аутентичні мелодії лунають у нових сучасних акустичних, оркестрових та електронних аранжуваннях. Кожен епізод створений з простих добрих історій, в основі яких традиції, казки та вірування кожного регіону нашої великої країни. Візуально – це оригінальні орнаменти, кольори, традиційні малюнки вишиванок тощо. Ми робимо акцент на різні лінгвістичні особливості , темперамент та ментальність жителів різних куточків України.

Унікальність створення анімаційних серій полягає у тому, що кожна колискова виконана в неповторному стилі художника. Всі проекти намальовані наживо, тому маємо багато вихідних матеріалів, з якими і хочемо познайомити дніпровського глядача. Привідкрити завісу створення анімаційного проекту, аби глядач зміг побачити на власні очі, що ж ховається за трихвилинним відео.