Виставка “Барви ромської душі”

Це виставка робіт талановитого художника Тиберія Йонаша та його учнів. Т. Йонаш – митець з 20-річним досвідом роботи, ініціатор створення та керівник художньої школи “Ром ART” в Мукачево, де навчає ромських дітей різним технікам малювання. Художник закінчив Ужгородський коледж мистецтв під керівництвом знаних митців, багаторазовий учасник персональних та групових художніх виставок, вернісажів в Україні та за кордоном.

“Сьогодні ромам важко знайти своє місце – і в школі, і в роботі. Мені здається, що наші діти краще розвиваються у своєму колі. Тому я вирішив створити художню школу спеціально для них. Окрім того, що вони навчаються тут малюванню, я також їх і виховую, розповідаю як себе поводити, як вчитися. Усі наші діти різні. Мені цікаво виявити талант. Якщо бачу, що дитині не йде малювання, то не приховую цього, а кужу, аби спробували співи чи музичні інструменти. З тими ж дітьми, яким вдається, я працюю дуже наполегливо, роблю усе аби вони закохалися у цю професію так само, як я” – говорить художник.

Не пропустіть знакову культурну подію міста.

Крім виставки цього дня в музеї пройде круглий стіл “Ромська громада Дніпра: традиції, здобутки, подолання стереотипів” та концерт Заслуженої працівниці культури України Любові Власової.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*