Виставка живопису Валерія Сосни “Третій елемент”

З 09.04.2021 по 09.05.2021 у музеї “Літературне Придніпров’я” буде представлена виставка художника Валерія Сосни “Третій елемент”.

Валерій Іванович Сосна – дніпровський художник, член Національної спілки художників України. Митець створює роботи в різних напрямках живопису і графіки. У його майстерні можна знайти як натюрморти і пейзажі, виконані в імпресіоністичній манері, так і наповнені символізмом монументальні модерністські роботи – від міських пейзажів аквареллю до двометрових картин в акрилі, що світяться у темряві.

“Третій елемент” – це проєкт художника, головна ідея якого оживити картини та спонукати глядача до взаємодії. Саме третій елемент, дріт, представлений в роботах, продовжує двовимірний простір картини в тривимірному світі, тим самим спонукаючи спостерігача не тільки пасивно споглядати мистецтво, але також активно взаємодіяти з ним, досліджуючи його.

Формат зустрічі: вільний, за участі митця.

Увага!  Відповідно до карантинних обмежень, одночасно в експозиції може перебувати до 20 осіб у засобах індивідуального захисту (маски, респіратори).

Додаткову інформацію можна отримати за службовим телефоном музею “Літературне Придніпров’я”: 067 211 0543.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*