Виставка художника Анатолія Лабунського “Час і місто. Кривий Ріг – Дніпро”

Запрошуємо на відкриття персональної виставки художника Анатолія Лабунського «Час і місто. Кривий Ріг – Дніпро». Живописна оповідь про життя міста під час війни… Синтез живопису та історії, від молодого художника та педагога.

Місце: Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького (площа Шевченка, 5), виставкова зала.

Час: 22 березня, середа, 13:00.

Анатолій Лабунський (1986 р.н.): криворізький художник-педагог, куратор творчого простору «Арт-лабораторія» та «Пісочна казка». Учасник творчих проектів міського, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Пройшов навчання за міжнародною програмою USAID та інтенсив з сучасного мистецтва за програмою WALLFALL від PinchukArtCentre.

Учитель-методист, виконуючий обов’язки директора Криворізької загальноосвітньої школи №19.

Отримав перемогу у Всеукраїнському конкурсі педагогічної майстерності: «Учитель року-2015». Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Як художник-педагог використовує метод арт-терапії, поєднуючи мистецтво та психологію.

Анатолій Лабунський, перебуває у творчому пошуку на межі реалістичного та сучасного мистецтва, заснованого на українських народних традиціях. Досліджує внутрішні сенси українського народного малярства та захоплюється сучасним живописом у змішаних техніках, зокрема акриловими емалями.

Провів 8 персональних виставок.

Персональна виставка: «Час і місто. Кривий Ріг – Дніпро».

«Серія картин охоплює мої пошуки художнього образу міста в якому живу, яке споглядаю у вимірі часу. Я намагаюся передати власні відчуття війни засобами живопису, не оповідаючи жахи самої війни. Мене цікавить силуети міста, архетипічні архітектурні символи, міська забудова, сакральна архітектура. Використовуючи колір, як головний виражальний засіб у побудові внутрішнього емоційного напруження або спокою у просторі картини, досліджую життя міста під час війни».

Експозицію можна умовно об’єднати у дві групи:

  • силуети міста у наближених відтінках чорного та сірого, що передають стан тиші, завмирання, невизначеності;
  • яскраві контрастні пейзажі, які емоційно вибухають акриловими емалями, символізуючи, що місто живе! Живе Україна!!!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*