No Image

Книжкова виставка «Охорона пам’яток – порятунок національного надбання» (до Міжнародного дня пам’яток і визначних місць та Дня пам’яток історії та культури України)

18.04.2022 admin 0

В науковій бібліотеці Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького, незважаючи на надзвичайний режим роботи, продовжується виставкова діяльність. Відкрита чергова книжкова виставка, яка присвячена Міжнародному дню пам’яток і визначних місць та Дню пам’яток історії та культури України, які відзначаються 18 квітня. Міжнародний день був встановлений ще в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’яток та визначних місць (ICOMOS), створеної при ЮНЕСКО. День пам’яток історії та культури в нашій країні встановлений відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 1999 року № 1062/99.

No Image

Книжкова виставка “Тризуб – тисячолітній символ державності” (до 30-річчя від дня затвердження Малого державного герба України)

19.02.2022 admin 0

В науковій бібліотеці Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького відкрита чергова книжкова виставка. Вона присвячена 30-річчю від дати затвердження Малого державного герба України постановою Верховної Ради України від 19 лютого 1992 р.