ІСОМ започатковує цикл семінарів для музейників

Секція професіоналізації музейного персоналу Українського комітету ІСОМ започатковує цикл семінарів для музейників «Дружній музей – Відповідальне суспільство: кроки назустріч». Запрошуємо вас взяти участь у першому семінарі, присвяченому одному із найпопулярніших музейних заходів світу під егідою ІСОМ та UNESCO – Ночі музеїв: «Ніч музеїв: зайвий клопіт чи нові можливості?».

Семінар відбудеться у понеділок, 25 жовтня 2010 р. в Музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (м. Київ, вул. Терещенківська, 17).

Впродовж семінару координатори заходів «Ніч музеїв» з музеїв Києва, Львова, Кіровограда, Одеси та Харкова в межах презентацій проаналізують такі аспекти організації Ночі музеїв: ідея та цільові групи, сценарій та PR. Мотивація. Команда проекту. Матеріальна база. Бюджет: планування; меценати, спонсори, партнери, робота з волонтерами. Спеціально запрошені гості – представники ІСОМ Білорусі з презентацією білоруського досвіду та проекту «Ніч в музеї» в Національному художньому музеї Республіки Білорусь. Орієнтовна програма семінару додається (додаток 1)

Матеріали презентацій планується опублікувати на сайті та в бюлетені Українського комітету ІСОМ.

Впродовж семінару запрошуємо вас до відкритого обговорення проблем, пов’язаних з організацією таких заходів в музеях, в межах дискусії «Ніч музеїв: зайвий клопіт чи нові можливості?».

Більш детально див. на сайті «Музейний простір України».