Телеканал «1+1»

«1+1» – загальнонацiональний україномовний телеканал, один із лідерів вiтчизняного телевиробництва та найулюбленiших телеканалiв українських глядачiв.
Канал «1+1» вийшов в ефір у вересні 1995 року. З 1997 року «1+1» здійснює мовлення на Другому загальнонаціональному каналі українського телебачення згідно з ліцензією Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. З 30 липня 2004 року канал одержав право на збільшення обсягу мовлення до 24-х годин на добу, що відкрило для колективу «1+1» нові творчі можливості та дало змогу зробити цілісну та логічно завершену сітку мовлення. У 2008 році 100% власником телеканалу стала міжнародна медійна корпорація Central European Media Enterprises Ltd.
Мета – іноформувати розважаючи. В ефірі «1+1» багато яскравих розважальних шоу, найкращі світові та українські фільми і серіали, а також оперативні новини і оригінальні документальні фільми, зняті у актуальному і трендовому жанрі сучасного світового телебачення infotainment.
Протягом 13-ти років роботи телеканал «1+1» завжди був першим у відкритті нових форматів та жанрів, йшов на сміливі експерименти та тримав високу планку якісного українського телебачення. На каналі процює талановита команда професіоналів, яка прагне створювати цікаве телебачення, відповідати потребам свого глядача.
«1+1» постійно знаходить нові обличчя, оригінальні формати та нестандартні рішення.
Технічне покриття території України – 95%.
Офіційний сайт