Телерадіокомпанія “Україна”

ЗАТ “Телерадіокомпанія “Україна” – один з крупних національних телеканалів країни.
За підсумками 2009 року телеканал “Україна” посів третє місце в рейтингу загальнонаціональних телеканалів, досягнувши середньої частки 8,52 % та рейтингу 1,3%. Таким чином, канал вкотре підтвердив статус найбільш динамічного серед великих українських телеканалів, продемонструвавши зростання частки аудиторії на 45 % у порівнянні з попереднім роком.
Телеканал веде інформаційне, пізнавальне, дитяче, розважальне, художнє, спортивне мовлення в кабелі, через супутник і в ефірі, охоплюючи всі групи глядацьких аудиторій.

Найяскравіші програми нашого ефіру :

  • щоденне громадсько-політичне ток-шоу Шустер Live
  • програма журналістських розслідувань Критична точка
  • музичне шоу Народна зірка
  • програма про футбол Футбольный уік-енд

Крім цього, телеканал має права на показ матчів Збірної України з футболу у відбірковому циклі Чемпіонату світу 2010 року.
Також канал традиційно демонструє високий рівень кінопоказу й презентує глядацькій аудиторії найкращі закордонні й вітчизняні прем’єри.
Найближчі завдання команди – створення медіа-групи з основним каналом загального інтересу й декількома тематичними каналами. Перш з яких став “Футбол” , на супутникове мовлення якого Національна Рада з питань телебачення та радіомовлення вже видала ліцензію.

Основним акціонером телеканалу “Україна” є компанія Систем Кепітал Менеджмент ( 99,93% володіння акцій), що розглядає медійний бізнес як один зі стратегічних напрямків своєї діяльності.

Офіційний сайт