Телекомпанія «Приват ТВ Дніпро» – 9 канал

Телекомпанія “Приват ТВ Дніпро” (торгова марка “9 канал”) успішно працює в ефірі Дніпропетровського регіону починаючи з 1995 року.
З 2008 року канал є ретранслятором каналу “ТВі” м. Київ.
Телекомпанія виробляє власні програми: «Новини 9 каналу», «Економічні новини», «Чупс-прогноз» (прогноз погоди), «Алеф – у наш час» (програма про життя і діяльність єврейської громади області), «Дніпро-футбол», «Зоряний час» (дитяча програма), «Вояж» (відпочинок і туризм), щоденний випуск новин культури: «Культурне меню», «Битва за Дніпро», «Прямий ефір на 9-му» (актуальна зустріч у прямому ефірі). Гостями студії 9 каналу в різний час були Віктор Янукович, Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко, Леонід Кравчук, Олександр Мороз, Наталя Вітренко, Сергій Доренко, диякон Андрій Кураєв, Віталій Кличко, Святослав Вакарчук та багато інших.
Обличчям інформаційного мовлення можна назвати програму «Новини 9 каналу». Оперативно зняті сюжети, об’єктивна інформація, актуальні теми, авторська подача – риси «обличчя» служби інформації. Більшість її співробітників – професіонали, які мають солідний стаж роботи.
Телекомпанія активно практикує роботу в прямому ефірі, інтерактивні проекти, намагається враховувати думку і побажання телеглядачів. На сьогоднішній день «9 канал» – лідер Дніпропетровського телебачення, що підтверджують рейтинги популярності.
Інформація про канал, його проекти, найцікавіші матеріали минулих років, випуски новин і корисна інформація, спілкування з телеглядачами – все це також є в Інтернеті.

Офіційний сайт.