Запрошення на IV Всеукраїнський музейний фестиваль

Шановні колеги!

Повідомляємо, що Ваш заклад включено до участі у Четвертому Всеукраїнському музейному фестивалі “Музей і діти: дитячі програми, центри, музеї”, який відбудеться у м. Дніпропетровськ, на базі Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького, з 16 до 21 вересня 2015 р.

Запрошуємо Вас взяти участь у фестивальних конкурсах та заходах згідно з заявками, які подані Вами заздалегідь. Заїзд і реєстрація учасників 15-17 вересня з 8.00, початок фестивалю – 17 вересня о 10.00. Просимо учасників експозиційного конкурсу (міні-виставки) приїхати заздалегідь – 15-16 вересня, для здійснення монтажу виставок. При собі мати список експонатів (у паперовому та електронному варіантах), необхідні матеріали та інструменти для монтажу (шнур, затискач для скла, ножиці або ніж, готовий етикетаж, рамки, скло, картон, тканини, гумовий клей, скоч тощо). Відносно кількості вітрин та підставок питання можна буде узгодити телефоном.
Учасників фестивалю музеї відряджають за свій рахунок. Можливий приїзд учасників на конкретний фестивальний конкурс та захід. Квитки на зворотній шлях просимо придбати заздалегідь. Готель можна замовити самостійно або забронювати через оргкомітет фестивалю (інформація про готелі міста). Попередня програма фестивалю.

Чекаємо Вашого підтвердження про приїзд на е-mail: museum@ua.fm, mail@www.museum.dp.ua, телефоном: (056) 46-24-28, 46-05-12, 375-54-03 (факс), поштою: на адресу музею. Нагадуємо Вам про необхідність зробити внесок у розмірі 300 грн. для проведення фестивалю на рахунок музею готівкою або безготівково за рахунком.
Банківські реквізити: КЗК “Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького” ДОР”, ОКПО 02215992, п/р 35421201028565 в ГУ ДКCУ у Дніпропетровській обл., м. Дніпропетровськ, МФО 805012. Призначення платежу: на проведення ІV Всеукраїнського музейного фестивалю.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*