Музей: Перезавантаження

Сучасний проект «Ніч музеїв» – популярна загальноєвропейська акція, основна мета якої популяризувати ресурси музею, розкрити потенціал, привернути увагу молоді та організувати незабутнє свято.
Вперше «Ніч музеїв» була проведена в Берліні у 1997 р. З 2005 р. акція набула статусу міжнародної та почала проводитись у більшості країн Європи. Ідея акції доволі проста: раз на рік музеї світу відкриваються вночі та пропонують найнеймовірніші програми. Це не просто показ музейних колекцій та спеціально підготовлених виставок, а своєрідне театральне, розважальне та культурне дійство.
В Україні першим до акції «Ніч музеїв» приєднався Дніпропетровський національний історичний музей. У ніч з 21 на 22 травня 2005 року у рамках акції було проведено тематичну екскурсію-виставу «Людина і степ».
У 2013 р. ДНІМ вдруге приєднується до акції «Ніч музеїв», але у більш розширеному та інтерактивному форматі, що отримав назву – «Музей: Перезавантаження». 18 травня 2013 р. з 20.00 до 02.00. музей відкриє свої двері для відвідувачів та подарує незабутнє дійство!
Близько 100 чоловік учасників спробують відтворити атмосферу кожного періоду та змінити ваше уявлення про музей. Поринути у незабутню подорож ви зможете разом з рухом Етнодрайв, федерацією «Бойовий Гопак», школою історичного танцю «Відлуння», Кіноклубом ім. Д. Сахненка. Наблизитись до своєї історії допоможуть реконструктори західноєвропейського лицарського мистецтва, Клуб реконструкції подій ВОВ «Східний Вал» та Бійцівський клуб «Сапсан». Крім цього, ви зможете отримати професійний студійний фотопортрет від фотографа Івана Гайдукова, випити кави та насолодитись живою музикою колективу «ТеЯРеМ» у імпровізованій міні-кав’ярні. І це ще не все… Майстер-класи, квести, інсталяції, спеціально підготовлені міні-виставки та ще дуже багато цікавого!

Не пропустіть головну подію року!
Квиточки вже у продажу:

  • 40 грн. – дорослий
  • 20 грн. – дитячий, студентський

[pe2-gallery] Афиша мероприятия.jpg[/pe2-gallery]

З 11 квітня почалися репетиції і зйомка рекламного відеоролика для ЗМІ. Пропонуємо Вашій увазі міні-сюжети репетиції майбутнього заходу.

[pe2-gallery class=”alignleft” ] Репетиция_01.jpgРепетиция_02.jpgРепетиция_03.jpgРепетиция_04.jpgРепетиция_05.jpgРепетиция_06.jpg[/pe2-gallery]

[pe2-gallery class=”alignleft” ] Репетиция_07.jpgРепетиция_08.jpgРепетиция_09.jpgРепетиция_10.jpgРепетиция_11.jpgРепетиция_12.jpg[/pe2-gallery]