До дня народження Й.С. Баха

21 березня 2012 року в музеї «Літературне Придніпров’я» в межах мистецького проекту «Звуки крізь століття» відбудеться вечір старовинної музики «До дня народження Й.С. Баха». З клавесинною програмою виступить Світлана Шабалтіна – професор НМАУ ім. П.І. Чайковського (Київ).
21 березня виповнюється 327 років від дня народження Йоганна Себастьяна Баха – одного з найвизначніших, якщо не самого визначного, композиторів в історії музики. Його неймовірно обширна творча спадщина унікальна. Бах був також відомим свого часу виконавцем-віртуозом на органі та клавесині, неперевершеним імпровізатором, педагогом. Його сини стали відомими у всій Європі музикантами.
Світлана Шабалтіна – постійна учасниця і почесна гостя проекту. Веде постійну концертну діяльність на території України та за її межами. Виступала зі своїми програмами в багатьох країнах Європи і США, брала участь в міжнародних фестивалях, здійснила ряд записів на телебаченні та радіо. З 1995 року очолює клас клавесина Національної музичної Академії України в Києві. Фактично, є засновницею української клавесинної школи. Її учні – концертуючі музиканти.
У програмі прозвучить музика для клавесина Йоганна Себастьяна Баха та його синів – Вільгельма Фрідемана (Гальський Бах), Карла Філіпа Емануеля (Берлінський Бах), Йоганна Крістіана (Лондонський Бах).

Квитки можна придбати у касі музею за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, б. 64, тел. (056) 778-01-00. Початок в 18:00.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*