Мальовничі куточки України

З 27 березня 2009 р. у продаж надійшов третій спецвипуск журналу Фокус – “Красива країна”. Журналісти пропонують Вам відвідати 200 цікавих місць України та побачити 25 шедеврів, що зберігаються там!
У новому спецвипуску Вашій увазі буде запропоновано 25 маршрутів по 200-м мальовничим, пам’ятним і просто гарним місцям нашої країни. Багато природної краси є важкодоступною для легкового автомобіля, а деякі – відсутні зовсім. Наприклад, печеру Соколине гніздо зручно відвідати під час байдарочного походу по Дністру. По косі Арабатська стрілка – подорожувати на велосипеді. Ну а забратися на вершини Чорногірського хребта можна, ясна річ, тільки пішки. Активний туризм зараз цілком доступний навіть новачкам – потрібно лише звернутися в одну з численних туристичних компаній або просто до досвідченого інструктора.
У свою чергу Дніпропетровський історичний музей пропонує Вам відвідати сторінку нашого форуму – Мальовничі куточки України, де можна ознайомитися з фотозвітами наших співробітників про подорожі, пригоди та інші цікаві факти, що стосуються даної тематики.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*