Відкриття виставки “Без ляльок, без дизайну…”

8 квітня 2009 р. в приміщенні музею “Літературне Придніпров’я” відбудеться відкриття спільної виставки Всеволода Шарко та Аліни & Каріни Гаєвих “Без ляльок, без дизайну…” (живопис та графіка).
«Без ляльок, без дизайну» – спільний проект Всеволода Шарко, Аліни та Каріни Гаєвих. Без ляльок, без дизайну. Навіщо? З якою метою? Чому,власне без ляльок та без дизайну, коли і дизайн, з одного боку, і виготовлення ляльок з іншого – така звикла надійна справа,яка загалом,надає свободу ? До того ж, у Шарко в дизайні й у Гаєвих в ляльковій справі є певна репутація, перемоги нагороди, та клієнти.
То ж навіщо всі ці неабиякі зусилля для пересування в бік від звиклого?
А щоб не забути. Не забути про важливе! Про те, що місяць насправді, народжується з лампочки, що музика має свій колір та смак. Що час стає відчутним, коли дме вітер. Не забути про те що янголи розвішують свої крила в небі ,коли втомлюються від людської метушні.
А ще цікаво та весело робити не як всі. І поєднати нове й старе, створене разом та вигадане окремо. А щє зібрати друзів. Та сміятися, і пити, і базікати. І піти веселими. Без ляльок та без дизайну.
Виставка триватиме до 29 квітня.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*