Масляна біля музею

У зв’язку з погодними умовами та технічними проблемами Святкування Масляної не відбудеться! Адміністрація музею приносить свої вибачення!
14 лютого 2010 р. з 14:00 до 18:00 на площі біля історичного музею відбудеться святкування української Масляної.
Саме в останній день Масляної співробітники музею намагатимуться повернути аромат цього чистого невимушеного сонячного свята мешканцям та гостям нашого міста. Під час свята відбудеться спалення опудала Масляної у супроводі театру вогню «Агні-майя». Можна буде почути обрядові та народні пісні у виконанні фольклорно-обрядового театру «Родослав», центру української культури та ансамблю української народної пісні «Кодачаночка» Старокодацького сільського будинку культури, побачити старовинну чоловічу забаву «стінка на стінку» у виконанні Дніпропетровської регіональної школи козацького національного бойового мистецтва «Спас-Штурм».
А як же без млинців? …
Варити та продавати глінтвейн, чай та каву на святі буде кавовий ресторан «У Бекіра» … А співробітники музею будуть проводити ігри і розважати публіку розповідями про те, як здавна святкували в Україні Масляний тиждень. Побудують для малюків і снігову гірку.
Разом з музеєм свято проводитиме творче об’єднання реконструкторів ТОР. Вони також вигадали для гостей свята ігри та розваги.
Приходьте! Ми будемо Вам раді! Тому що свято відбудеться за будь-якої погоди!