Міні-виставка “Метал XVIII століття у фондах ДІМ”

22 квітня 2010 р. у Дніпропетровському історичному музеї (зала №2), відбулось відкриття міні-виставки “Метал XVIII століття у фондах ДІМ”.
На виставці представлено 85 експонатів із заліза, міді, латуні, бронзи, які рідко, – а деякі в перший раз, – пропонуються для огліду відвідувачам. За своєю хронологією виставка доповнює експозиції 2 та 3 залів музею.
На виставці представлені різноманітні експонати: від простих цвяхів та підковок для чобіт до витворів мистецтва, справжніх досягнень техніки свого часу – годинниковий механізм всесвітньо відомого майстра Ердлі Нортона. Металевий посуд XVII – XIX століття досить часто експонується на виставках різної тематики, оскільки він ілюструє і технології, і традиції, і моду, і культуру свого часу. А, наприклад, деталі костюмів з колекції Дмитра Яворницького (пряжки для поясів та взуття) відвідувачі побачать вперше. Міні-виставка “Метал XVIII століття у фондах ДІМ” знайомить відвідувачів з розвитком металевого ремесла у ХVIІI столітті, з побутом, костюмами, смаками, економічними можливостями і міжнародними зв’язками мешканців нашого краю даного періоду.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*