Презентація журналу “Воздух”

12-го травня 2010 р. з 17-00 до 19-00 в Музеї “Літературне Придніпров’я” (пр. Карла Маркса, 64) відбудеться презентація журналу “Воздух” та книги Максима Бородіна “Свободный стих как ошибочная доктрина западной демократии”.
Вечір вестиме Дмитро Кузьмін – кандидат філологічних наук, головний редактор видавництва “АРГО-РИСК”, засновник Спілки молодих літераторів “Вавилон”, куратор багатьох літературних проектів. Автор перекладів поезії і прози з англійської, французької та ін. Вірші Кузьміна публікувалися в журналах “Аріон”, «Хрещатик».
Член оргкомітету міжнародного фестивалю “Бієнале поетів у Москві”; головний редактор щоквартального журналу поезії “Воздух”. Лауреат Премії Андрія Білого (2002) у номінації “За заслуги перед літературою”, малої премії ” Московский счёт” за книгу віршів ” Хорошо быть живым”.
Журнал “Воздух” – щоквартальне періодичне видання, спрямоване на репрезентацію цілісної і різнобічної картини живої сучасної поезії. Авторів різних поколінь – від ветеранів поетичного цеху до 20-річних російських поетів з усіх кінців світу, від Сіднея до хутора Веселий Ростовської області, об’єднує в рамках цього проекту пошук нових можливостей російського вірша, прагнення зробити крок за межі вже освоєного національної поетичною традицією простору .
Максим Бородін народився і живе в Дніпропетровську. Закінчив Придніпровську Академію будівництва і архітектури, в якій сьогодні є викладачем. Перша книга віршів вийшла в 2000 році, публікувався в журналах та альманахах України та Росії: “Вавілон”, “Аріон”, “Воздух “, “Артикль”, “НАШ”, “Черновик “, “Діти Ра”, “Футурум-АРТ” та ін.
Книга Максима Бородіна ” Свободный стих как ошибочная доктрина западной демократии” вийшла у видавництві М.: АРГО-РИСК, Книжное обозрение, 2010. – 128 с. – Книжковий проект журналу “Воздух”, вип. 49.
Організатор: Олександр Мухарев. Вхід ВІЛЬНИЙ!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*