Відкриття виставки “Україна мила”

2 червня 2010 р. в Музеї “Літературне Придніпров’я” відбулось відкриття виставки картин Василя Романовича Григор’єва “Україна мила”.
Технар за освітою, конструктор за фахом він присвятив велику частину свого життя розробці систем, здатних стерти все живе і неживе з лиця землі. Але одного разу, після чергового випробування свого дітища на Байконурі, побачивши на власні очі, як прекрасний світ, творіння Боже, перетворюється на порох злим генієм людини, Василь Романович пережив такий глибокий катарсис, що душа його, очистившись каяттям, стрепенулася і обдарувала особистість новим змістом.
Розмінявши шостий десяток, Григор’єв вперше взявся за пензлі.
Дана персональна виставка третя за рахунком у Василя Романовича. Одна з них, що проходила в Києві в 2003р., Викликала особливо великий суспільний резонанс. Стар і млад, від школяра до професора, всі були вражені чистотою сприйняття, повнозвучністю фарб, і одностайні в думці, коли писали: «Дякуємо Вам за чудо! За Вашу пам’ять, за те відчуття радості буття, яке Ви змогли передати глядачеві, заразивши кожного в своїй любові … »

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*