Співробітники музею завітали на семінар у Львові

3 вересня на базі Меморіального музею тоталітарних режимів “Територія Терору” пройшов семінар “Голодомор 1932-1933 рр.: краєзнавчий контекст”, що є спільним проектом Луганського краєзнавчого музею та музею “Територія терору”.

Відпочатку проект планувався між двома музеями, але поступово географія учасників значно розширилась, серед доповідачів були представники різних регіонів та інституцій. В тому числі і наш музей з двома доповідями: Ю.Ю. Фанигін (заступник директора з обліку і збереження музейних цінностей ДНІМ) “Методи та засоби відображення Голодомору 1932-33 років у експозиції ДНІМ, як фактор соціального розуміння проблеми” і Д.О. Романчук (старший науковий співробітник ДНІМ) “Канібалізм в часи голодомору за матеріалами із фондів ДНІМ”.

Мета семінару – розширення знань про причини та сутність політики тоталітарного сталінського режиму щодо української державності та українського селянства у 1932-1933 роках, збереження пам’яті про національну трагедію, налагодження комунікації та співпраці між представниками музеїв у контексті культурного діалогу.

Адміністрація музею вдячна організаторам за запрошення та теплу зустріч наших співробітників!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*