Інтерактивний захід-квест «По слідах Яворницького»

23 травня о 10-тій годині в меморіальному будинку-музеї Д.І. Яворницького розпочався інтерактивний захід, у якому взяли участь співробітники музею та учні 5 класу СШ № 67. Після екскурсії по будинку-музею вченого, діти відправились по слідах таємничого документу, що відкривав юним шукачам таємничу історію Центрального парку ім. Т.Г. Шевченка.

Квест складався із 12 віршованих загадок, які були розташовані біля різних паркових об’єктів у вигляді старовинних паперів та головоломок-пазлів, кожна з яких вела до наступної. Після опанування всього квесту, школярі відвідали виставку «Парк ім. Т.Г. Шевченка», розміщену в меморіальному-будинку музеї Д.І. Яворницького, на якій змогли порівняти свої враження від сучасного вигляду парку з тим, як він виглядав у минулі десяти- та століття, а також побачити, як змінювалася паркова територія протягом століть, і які події тут відбувалися.

Така форма поєднання гри-пошуку знань з екскурсією значно поглибило знання учнів з історії Дніпропетровська. Наприкінці заходу, в садибі Яворницького, на дітей очікував майстер-клас з колажу «Мукасіль» від народного майстра Наталії Лавринець (Центр української культури МПДЮ). Діти власноруч навчилися створювати веселі колажи-медальончики, відомі в наш час як «смайлики».

Вцілому, поєднання трьох різних видів роботи з дитячою аудиторією (екскурсія, квест, майстер-клас) дало приємні результати, і сподіваємося, що такі інтерактивні заходи співробітники будинку-музею Д.І. Яворницького проводитимуть і надалі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*