Відкриття фотовиставки-квесту “Катеринослав – Дніпропетровськ”

21 червня 2012 року о 15:00 у виставковій залі меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького відкрилася нова виставка приватного фотохудожника Павла Маменка «Катеринослав-Дніпропетровськ: перевтілення у кольорі та часі». На відкритті брали слово директор ДНІМ Н.І. Капустіна, завідуюча будинком-музеєм Д.І. Яворницького Я.П. Тимошенко та сам автор фотовиставки. Павло Павлович Маменко – відомий в Дніпропетровську краєзнавець, колекціонер, мандрівник та фотохудожник, який близько 40 років захоплюється мистецтвом фотографії. Корінний дніпропетровець, який дуже любить своє місто та цікавиться його історією. Є автором фотовиставок «Планета Дніпропетровськ», «Невідомий Катеринослав», «Re: Катеринослав. Re: Дніпропетровськ».
Під час відкриття виставки було проведено квест та визначено першого переможця. Він отримав приз від Музею. Перебіг подій заходу висвітлювали представники ЗМІ Дніпропетровської області (9, 11, 51, 27 т/канали).
На виставці представлені панорамні фотореконструкції нашого міста на основі маловідомих фотографій Катеринослава, починаючи з 1870-х років. Вперше в Дніпропетровську презентовані світлини сучасного міста, виконані в новій техніці «друк на склі». Деякі фотографії автор намагався зробити з тих ракурсів, що й дореволюційні фотографи. Нова виставка дозволяє побачити урбаністичні зміни Катеринослава-Дніпропетровська у часі та кольорі за останні півтора століття. А також надає відвідувачам можливість замислитись та пошукати аналогії та відмінності у відтворенні старого та нового міста.

Увага! Умови квесту!!! Відвідувачі, які правильно визначать усі назви зображених на фото будинків та вулиць нашого міста, отримають подарунки від музею (видання ДНІМ).

Виставка працює з 21 червня по вересень 2012 року.
Будинок-музей працює: вівторок, середа, субота, неділя з 10 до 16 години.
Тел.: 47-27-61, 47-27-33.
Адреса будинку-музею: площа Шевченка, 5 (біля парку ім. Шевченка).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*