Нова виставка в музеї історії заводу ім. Петровського

У музеї історії ЄВРАЗ ДМЗ ім. Петровського відкрилася нова виставка. На ній представлені експонати, що розповідають про те, як розвивалася система охорони праці і якою було культурне та спортивне життя заводчан протягом 125-річної історії підприємства.

Першими відвідувачами стали працівники та ветерани праці заводу ім. Петровського, у вступному залі їх зустрічали музиканти будинку органної та камерної музики. Директор музею Ілля Романюта провів тематичну екскурсію, показавши експонати, які відображають історію розвитку системи охорони праці та промбезпеки на заводі ім. Петровського починаючи з ХIХ століття. Гості ознайомилися з фотографіями, документами, а також порівняли умови праці та форму одягу робітників у минулому та у сьогоденні.
Складно уявити, як люди раніше працювали, – відзначає один з перших відвідувачів, ветеран праці заводу ім. Петровського Віктор Токарєв, – Постоли, в яких більше ста років тому ходили в гарячих цехах, у порівнянні з нашим сучасним спецодягом небо і земля.
Крім того, на двох стендах виставки представлено фото з заводських спортивних і культурних заходів. Відвідувачі мають можливість порівняти, як було організовано дозвілля працівників заводу в різні епохи.
Ми вирішили показати зв’язок століть, відобразити різницю у ставленні до життя і здоров’ю робітників, продемонструвати переваги сучасних засобів індивідуального захисту, – зазначає Ілля Романюта, – Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з експонатами – виставка працюватиме до кінця серпня.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*