Презентація творів О. Кобринського

7 вересня 2012 року в музеї «Літературне Придніпров’я» о 16:00 відбудеться презентація творів Олександра Кобринського.
Про видання трьох книг Олександра Кобринського в Дніпропетровську протягом липня-серпня, 2012.
Мова йде про:

  1. Поетичну збірку «В координатах творческой логики».
  2. Збірку новел та оповідань з включенням мікродослідження в областях порівняльного мовознавства.
  3. Збірку прози (+ філософія) під загальною назвою «Щит Дон-Кихота».

Відмінною особливістю цих книг є спроба відобразити відрізок тимчасового простору на рубежі ХХ-ХХІ ст.
Поетична збірка включає в себе пошук нових форм віршування – абсурдистського напрямку (в рамках суворого і доступного мислерозуміння), а також елементів візуальної поезії і багатовекторної логіки в противагу лінійно-картезіанської парадигми.
Новели й оповідання другої книги створені в спробі поєднання традицій гоголівської і в тому числі борхесовської прози з реаліями поточної подієвості. Але при цьому, пошуки автора далекі від ігрового екперементування «мистецтва заради мистецтва» і спрямовані на виявлення найбільш хворобливих явищ соціального побутування.
Третя книга включає в себе перевидання романів «Повозка с игрушками», 1978; «Плачущий осел», 1992. І, додатково до них, – перевидання філософської роботи «Щит Дон-Кихота», 1980. Раніше твори третьої книги були видані нарізно (під тиском життєвих обставин), при тій особливості, що складали по своїй змістовній суті нерозривне і єдине тематичне ціле. Сьогодні лише випадковість дозволила видати ці твори під однією обкладинкою як закономірну і виправдану історичну єдність.
Більш докладно про особливості (художні достоїнства і можливі недоліки виданих творів – віршів, розповідей і романів) можна буде познайомитися в процесі творчої бесіди, присвяченої випуску згаданих видань.
О. Кобринський

Короткі відомості про автора:

Олександр Михайлович Кобринський (1939 р. нар., Україна, м. Запоріжжя) – поет, прозаїк, перекладач, філософ, дісідент; учасник російської вікіпедії. Понад сорок років жив у Дніпропетровську. В Ізраїлі з червня 1987 р. Автор тринадцяти книг: «Столкновение», «Плачущий осел», «Новая парадигма», «Мы-мутанты», «Феномен Сократа», « Естественная речь», «Рутинная вероятность», «Колесо», «Иберийские тождества», «Чегорокарамио», «Благородная смесь», «Сонеты», «Стихи 2010»

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*