Презентація журналу “Літера_Dnepr” 2010/5

30-го жовтня о 14-00 в музеї “Літературне Придніпров’я” (пр. Карла Маркса, 64) відбулась презентація журналу “Літера_Dnepr” 2010/5. “Літера_Dnepr” – видання, яке висвітлює найбільш значущі культурні, літературні (і літературно-музичні) події, що відбувається у Дніпропетровську та прилеглих містах, регіонах.
Журнал – найбільш оперативне і різноманітне джерело інформації про літературне життя Дніпропетровська. Він стимулює генерацію нових поетичних і прозових груп і течій у мегаполісі, ініціює кипучу фестивальну діяльність, розширює межі місцевої літератури до рівня міждержавного, інтегрує дніпропетровську словесність у найширший творчий контекст …

Журнал представить головний редактор – Олександр Мухарев.

У «5» – журнал продовжив публікувати матеріали пам’яті відомого поета Влада Клена (м. Запоріжжя). Крім того, традиційно видання знайомить з творчістю нових авторів – Олександра Кравченка, Олександра Чернова, Аннели Д’Амур, Віктора Грехова, Георгія Шнайдера, Олени Шелкової (Київ), Тетяни Самаріної, Юлії Гридасової та ін.

Спеціальний гість – Володимир Козлов (м. Москва).

До участі у презентації запрошуються не тільки автори «5», але також всі, хто знаходить себе у хорошій творчій формі і готовий до виступу!

Музична підтримка – Юрій Бобров та ін.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*