Зустріч з Олександром Ірванцем

5 листопада о 18:00 в Музеї Літературне Придніпров’я в рамках літературного фестивалю «Підмогильний-фест» відбулась творча зустріч з Олександром Ірванцем, який презентував одразу декілька книжок, що вийшли у видавництві «Фоліо» – «Хвороба Лібенкрафта», «Загальний аналіз», «Мій хрест».

Поет, прозаїк, драматург, перекладач. Народився у січні 1961 року у Львові. У 1988 р. закінчив Московський літературний інститут ім. Горького. Автор збірок поезій «Вогнище на дощі» (1987), «Тінь великого класика» та інші вірші» (1991), «Вірші останнього десятиліття» (2001), роману «Рівне/Ровно (Стіна)» (2002). Його поезії та драматургія були перекладені англійською, німецькою, французькою, польською, шведською, російською, білоруською та хорватською мовами. П’єси Ірванця ставилися на сценах Німеччини, Люксембурга, Казахстану. У Польщі була створена радіоп’єса «Recording», а у Кракові вийшла окрема книга його драматургії.

1985 разом з Віктором Небораком та Юрієм Андруховичем заснував поетичну групу Бу-Ба-Бу, котра одною з перших почала відновлювати в українській літературі карнавальні та буфонадні традиції, продемонструвала успішний приклад творення соціо-культурного міту.

Презентація (автограф-сесія):
м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса 64
Музей Літературне Придніпров`я (пр. Карла Маркса, 64)
05 листопада, 18:00
Телефон для довідок: 0562-335582

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*