Вітаємо працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом!

23 березня в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва. Ця дата встановлена в березні 2000 року Указом Президента України № 484/2000, враховуючи вагомий внесок працівників культури і аматорів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно просвітницьку діяльність.
Сердечно вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Національна культура живе та розвивається завдяки творчій праці представників цієї галузі, які з ентузіазмом та любов’ю до прекрасного звеличують рідну Україну, примножують їх успіхи і досягнення. Сьогодні надії на краще майбутнє нашої держави пов’язані з розвитком культури, із збереженням духовного потенціалу нашого народу. Вашими талантами збагачуватиметься духовна скарбниця нації, її культура і мистецтво.
Всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, великого натхнення та щастя. Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.
Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*