Зустріч з дніпродзержинськими поетами

3 квітня 2011 року о 14:00 в музеї «Літературне Придніпров’я» (проспект Карла Маркса, 64) відбудеться зустріч з дніпродзержинськими поетами Олександром Чегорко, Дмитром Тарнопольський, Іриною Слободяник та іншими! А також відбудеться презентація журналу «Літера_Dnepr» 2011 2!

З позаминулого року стало традицією зустрічати навесні в музеї «Літературне Придніпров’я» дніпродзержинських авторів, які часто публікуються в журналі Літера_Dnepr.

«Літера_Dnepr» – видання, що висвітлює найбільш значущі культурні, літературні (і літературно-музичні) події, що відбувається в Дніпропетровську та прилеглих містах, регіонах.

Журнал – оперативне та різноманітне джерело інформації про літературне життя Дніпропетровська. Він стимулює генерацію нових поетичних і прозових груп і течій у мегаполісі, ініціює фестивальну діяльність, розсовує межі місцевої літератури до рівня міждержавного, інтегрує дніпропетровську словесність у найширший творчий контекст.

Журнал представить головний редакторОлександр Мухарєв.

У першому номері за 2011 рік опубліковані репортажі Сергія Кулікова про літподії Дніпра, проза дніпропетровців Артема Явас і Віталія Амутних, фрагмент з третьої частини епічного роману “Поема столиці” московського письменника Дмитра Чорного і спостереження за поетами і літературними критиками киянки Ольги Брагиной. Поетичний розділ і рубрика “Нові імена” відкривають невідомих місцевої літературної публіки авторів!

На зустрічі зможуть виступити автори нового і минулих номерів.

За інформацією ІА “Городской сайт”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*