Відкриття меморіальної дошки архітектору Катеринослава Д.С. Скоробогатову.

28 квітня 2011 року о 14:00 на будівлі училища культури (пр. К. Маркса, 47) буде встановлена ​​меморіальна дошка видатному архітекторові Катеринослава-Дніпропетровська Дмитру Степановичу Скоробогатову (1862 – 1939), людині, яка створила «обличчя міста» Дніпропетровська.

Про це повідомило ІА dnepr.info
Встановлення меморіальної дошки відбудеться в будівлі, створеної за проектом цього архітектора.

Захід відбудеться за участю представників міської ради, співробітників кафедри історії Дніпропетровського Національного Університету ім. О. Гончара, Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького (В.І. Лазебнік, зав. відділом історії України і края ХIV-поч. ХХ ст.), студентів Придніпровської академії будівництва і архітектури.

Історична довідка:

Дмитро Степанович Скоробогатов народився в Катеринославі в місцевій родині. Навчався в I-му Катеринославському реальному училищі. У 1885 році він відправляється до Петербурга, де вступив до Інституту цивільних інженерів. У 1889 році, закінчивши навчання і отримавши академічний знак та звання цивільного інженера, він повертається до Катеринослава і протягом 28 років займає посаду міського архітектора в Міській Управі. Загалом 50 років свого життя Дмитро Степанович присвячує розвитку та благоустрою Дніпропетровська.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*