Вітаємо всіх з Міжнародним днем музеїв!

Шановні колеги! Вітаємо всіх із професійним святом – Міжнародним днем музеїв!

Це професійне свято хранителів загальнолюдської культури і національних цінностей було затверджене в 1977 році за рішенням Генеральної конференції Міжнародної ради музеїв.

Прийнято вважати, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини, і з цим важко не погодитися. З кожним роком в Україні зростає інтерес до музейної справи, з’являються все нові і нові незвичайні музейні проекти, збільшується кількість зацікавлених відвідувачів.

Твердо віримо, що самовіддана праця музейних працівників – вірних служителів часу і надалі вирізнятиметься високим професіоналізмом, подвижництвом, сприятиме примноженню нетлінних духовних надбань.

Зичимо всім музейним працівникам України успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, розширення горизонтів наукових та професійних доробок, нехай людяними стають експозиції, а ваш безцінний внесок у розвиток музейної справи зростає. Сердечно бажаємо вам творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, благополуччя і достатку, здоров’я, щастя й непохитної віри в світле майбутнє України.