Представник ООН в Україні відвідав музей самоврядування

8 липня 2011 року голова обласної ради Дніпропетровщини Євген Удод запросив радника Постійного представника ООН в Україні Берди Бердієва та керівника відділу з розвитку громад Проекту Олену Рудіч, які перебували з візитом у нашій області, відвідати Музей історії та розвитку місцевого самоврядування Дніпропетровського регіону.
Самоврядування Дніпропетровщини має глибокі й давні традиції, – відзначив Євген Удод. – Музей, створений рішенням депутатів обласної ради, допомагає не тільки зберігати історичну пам’ять та вивчати досвід попередніх поколінь народних обранців, а й використовувати його на практиці. Базуючись на самоврядних традиціях, керівництво регіону активно сприяє всебічному розвитку територіальних громад. І робота з Проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, – вважає Євген Удод, – допоможе нам у цій роботі та стане однією з найцікавіших сторінок історії розвитку самоврядних традицій.
Уважно оглянувши експозицію, пан Бердієв висловив велике задоволення побаченим. Він високо оцінив повагу депутатів обласної ради до історії самоврядування. Про це він зробив запис у Книзі почесних гостей Музею.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*