Урочисте відкриття музейного фестивалю

Відкриття фестивалю:

День 16 вересня розпочався зустріччю учасників фестивалю з представниками Дніпропетровської обласної державної адміністрації, на чолі з О.Ю. Вілкулом, Дніпропетровської обласної та міської рад.
Об 11:00 на площі біля пам’ятника Д. Яворницькому відбулось урочисте відкриття фестивалю за участю керівництва області, міста, міністерства культури. Завершальним акордом відкриття було покладання квітів до могили видатного українського вченого. Учасники фестивалю і гості взяли участь відкритті нової експозиції 4-ї зали історичного музею «Історія краю кінця ХІХ – поч. ХХ ст. в особистостях», 50 конкурсних фестивальних виставок із 41 музейного закладу України, виставки музейних видань в музеї та діорамі.

Презентація нової експозиції 4-го залу Історичного музею:

Гості і учасники фестивалю під час презентації експозиції залу № 4 – «Історія краю кінця ХІХ – поч. ХХ ст. в особистостях» неначе поринули у далеке ХІХ ст., зустрілись з тогочасними мешканцями, видатними діячами краю, губернаторами, міським головою, вченими, освітянами, політиками, колекціонерами, меценатами, військовими, духовними особами, чиї матеріали представлені в оновленій експозиції. Перед відвідувачами яскраво, об’ємно, змістовно постали О.Поль, Д.Яворницький, М.Родзянко, Г.Петровський, Г.Алексєєв та багато інших особистостей, які зробили вагомий внесок в розвиток Катеринославської губернії цього часу.
Автор експозиції – завідуюча відділом Лазебник В.І., розповіла про час і людей, які жили і творили у Придніпровському регіоні, актори відтворили образи мешканців і діячів краю, створили атмосферу дореволюційного Катеринослава й губернії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*