Родіон Нахапєтов у стінах історичного музею

27 лютого 2012 року, як повідомляє управління преси та інформації облдержадміністрації, у рамках візиту до Дніпропетровщини народний артист РРФСР Родіон Нахапєтов відвідав Дніпропетровський історичний музей ім. Д.І. Яворницького. Екскурсію для нашого земляка, відомого кіноактора та режисера провела директор музею Надія Капустіна.
Родіон Нахапєтов оглянув експозицію музею. Він також відвідав виставку «Обрані часом», яка присвячена 80-річчю Дніпропетровської області. На виставці представлені особисті речі Героїв Соціалістичної праці та передовиків виробництва, відтворені образи представників робітничих професій та кабінет голови колгоспу. Також на виставці представлені знамена та стрічки переможців соцзмагань, а також грамоти, ордени та агітплакати.
Також він ознайомився з виставкою «Повернені до життя», на якій представлено близько тисячі експонатів (меблі, одяг, зброя, монети, посуд, картини тощо), які придбані та відреставровані музеєм за останні 10 років.
По завершенню екскурсії видатному земляку на пам’ять подарували каталог «Скарби історичного музею ім. Д.І. Яворницького» та путівник для батьків та дітей «Ми мандруємо музеєм». Також Радіон Нахапєтов відвідав діараму «Битва за Дніпро» та Свято-Преображенський собор.
«Відвідати цей музей – це для мене як давній сон, який триває в моїй пам’яті з дитинства. Музей насичений новими і цікавими експонатами. Мене переповнюють емоції та враження. Кожен сон по-своєму особливий. Експонати представлені насичено, деталізовано і натурально. Коли ти бачиш все близько – техніку, посуд, мереживо – це справляє неабияке враження. Багато чого стало для мене відкриттям і отриманням нових знань. Видно, що люди вкладають в роботу не тільки художню майстерність, але і свою душу, талант і здібності. Тому музей справив на мене приголомшуюче враження», – сказав Родіон Нахапєтов.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*