Війна і фронтовий побут

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ ім. Д.І. ЯВОРНИЦЬКОГО
ПРЕЗЕНТУЄ ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ПЕРЕМОГИ
«Війна і фронтовий побут»

захід відбудеться 26 квітня о 11:00 та 15:00

Сучасна людина формує своє бачення війни за художніми фільмами, книжками, телепередачам, де відображається героїка самого бою, битви з противником, таким чином, надаючи романтичність самій війні, як явищу.
Разом з тим, в роки війни, солдати обох воюючих сторін, більшу частину часу проводили не в боях з противником, а в подоланні побутових проблем, в виснажливих маршах, в боротьбі за своє життя в окопах з голодом, на морозі, у спеку чи проливний дощ, в болотах, в пісках і в снігу.
І метою цього заходу є висвітлення фронтового життя і побуту, через розповідь про екіпіровку солдатів, предмети побуту, пайки, озброєння і пр.
Під час заходу гості побачать уніформу РККА і Вермахту, предмети озброєння і амуніції солдатів. Екскурсовод розповість про їх особливості, продемонструє принцип дії тих чи інших предметів, їх застосування. Гості зможуть не тільки подивитися і послухати, але й доторкнутися до цих предметів, адже поруч із музейними предметами, під час заходу будуть використані оригінали і репліки (точні копії предметів) з приватної колекції Військово-історичного клубу «Східний Вал».

Довідки за телефоном: 46-34-26


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*