Мистецький проект «Music in Fine Art»

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ «Music in Fine Art»

«Музика в образотворчому мистецтві»

МКЗК Дніпропетровської дитячої художньої школи  № 1

Місце та термін проведення: музей «Літературне Придніпров’я», відкриття 16 травня  в 16.00 за адресою: пр.К.Маркса, 64, з 16 по 27 травня 2012 р.

Учасники проекту:  МКЗК Дніпропетровська дитяча художня школа № 1, МКЗК Дніпропетровськ дитячі музичні школи №№ 6, 15, 14, 1, 7, 3, 12, 10.

Складова проекту:

1. Виставка учнів та викладачів Дніпропетровської дитячої художньої школи № 1. Кількість учасників – 10 викладачів; 40 учнів школи. Загальна кількість – 60 художніх творів живопису, графіки, декоративного мистецтва.

2. Музичні презентації Дніпропетровських музичних шкіл  міста:

  • ДМШ № 6 «Музичні мініатюри» – 16 травня, 16.00.
  • ДМШ № 15 «А музика звучить….» – 17 травня, 16.00
  • ДМШ № 14 «Музика в стилі фламенко. Гітара», 18 травня, 16.00
  • ДМШ № 1 «Музичні акварелі» 21 травня, 16.00
  • ДМШ № 7 «Музична палітра» 22 травня, 16.00
  • ДМШ № 3 «Звуки музики» 23 травня 16.00
  • ДМШ № 12 «В гостях у І.Манжури» 24 травня, 16.00
  • ДМШ № 10 «Калейдоскоп народних інструментів» 25 травня 16.30.

Мета проекту: презентувати творчість вихованців та викладачів мистецьких шкіл міста, присвячених урочистими заходами – «День Європи в Україні» та 80-річчю заснування Дніпропетровської області.

Зміст проекту: Створити певне естетичне середовище, яке грунтується на здатності людини слухати музику і одночасно уявляти живописні образи, почути музику через художні твори, залучити молодь, фахівців та широкий загал шанувальників дитячої творчості до спільного процесу творчої взаємодії, створити певні умови для пошуково-методичної діяльності в галузі художньої та музичної освіти.

Додаткова інформація: проект  «Музика в образотворчому мистецтві» в перспективі надасть можливість запрошувати в наше місто митців та музикантів з інших країн на фестиваль Європейскої культури – «Мистецтво без кордонів», започатковувати спільні виставки, зустрічі, арт-акції на рівні дитячо-юнацької творчості;

  • на основі проекту можливо передбачити низку тематичних телевізійних передач культурологічної спрямованості з метою розширення меж естетичного середовища – «Дніпропетровськ – сучасне европейське місто»;
  • проводити майстер-класи, семінари по обміну інформацією професійного спрямування для фахівців галузі культури та освіти, для пожвавлення процесів взаємодії різних напрямків гуманітарної спрямованості – музики, образотворчого мистецтва, літератури, кіно – як соціального явища, що однаковою мірою хвилює художника, композитора, письменника або режисера.

Проект склав: М.Ф.Хандога

fine-art.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*