Дні Криму в Дніпропетровську

У Дніпропетровську за підтримки губернатора Олександра Вілкула з 22 по 24 травня 2012 року пройдуть Дні Криму. У рамках заходу заплановано візит Міністра курортів і туризму Автономної республіки Крим Олександра Лієва.
Програмою Днів Криму передбачено проведення тренінгу для туроператорів Дніпропетровської області, на якому пройде презентація Криму. У презентації візьмуть участь провідні лікарі-курортологи та представники туроператорів Криму.
Для лікарів нашого регіону заплановані семінари на тему: «Профільна реабілітація в оздоровницях Криму», під час яких буде надано інформація щодо можливостей лікування та оздоровлення в автономії.
Відмінною рисою Днів Криму цього року стануть презентації експозиції музеїв Криму, а також організація джазової програми «Кримський джаз-бриз», в якій візьмуть участь Народний артист України Енвер Ізмайлов, Заслужений артист України Юрій Танін, а також джазова співачка Лєніє.
Ділова програма заходу передбачає проведення зустрічей делегації Автономної Республіки Крим з керівництвом регіону, керівниками великих туристичних підприємств.