Десятимільонний відвідувач діорами “Битва за Дніпро”

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького до дня визволення Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників зустрічає десятимільонного відвідувача діорами “Битва за Дніпро” 26 жовтня 2012 року.

У 1975 р. до 30-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні була відкрита діорама «Битва за Дніпро». На той час це була найбільша діорама Радянського Союзу.
В день відкриття тисячі мешканців і гостей нашого міста, вишикувавшись в довжелезні черги чекали годинами, щоб своїми очами побачити це диво. Ветерани, дорослі і, навіть, діти після огляду діорами казали і кажуть сьогодні: «наче справді побував на полі бою».
Вже через 2 роки після відкриття (30 квітня 1977 р.) діорама зустрічала мільйонного відвідувача – Личаченко Володимира Олександровича, слюсаря заводу Петровського, у 1980 р. 9 лютого – двохмільйонного відвідувача – Дембицьку Таїсію Семенівну, викладача Чебоксарського хіміко-механічного технікуму, а у жовтні 1983 р. – трьохмільйонного відвідувача – Воронова Григорія Івановича, командира однієї з частин Дніпропетровського гарнізону.
Й досі діорама вражає мешканців і гостей міста своєю грандіозністю та досконалістю. І досі вона є одним з туристичних “брендів” нашого міста, потік відвідувачів, до якого не переривався ані на день.
Саме тому колектив музею прийняв рішення відродити славну традицію відзначати ювілейного відвідувача діорами. За нашими підрахунками, 26 жовтня цього року він буде аж десятимільонним! Тому ми бажаємо, щоб ця подія стала справжнім святом і для ювілейного відвідувача, і для співробітників музею, і для всіх мешканців міста.
Десятимільйонний відвідувач отримає музейну поліграфічну продукцію: фотоальбом «Скарби історичного музею», путівник для батьків з дітьми «Ми мандруємо музеєм», набір листівок з музейними експонатами, перепустку на безкоштовне відвідування музею і діорами протягом року.

Тел. для довідок: 46-34-22, 46-34-26.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*