Вітаємо музей Ф.П. Решетнікова з 50-річчям!

Вітаємо з 50-річчям від дня заснування
НАРОДНИЙ МЕМОРІАЛЬНО-ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ Ф.П. РЕШЕТНІКОВА
(комунальний заклад культури)!

Бажаємо нових знахідок, творчої наснаги, вирішення усіх проблемних питань, шанобливих та зацікавлених відвідувачів!

Колектив Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І.Яворницького

Коротка довідка про музей
(52064, Дніпропетровська обл., Дніпропетровський район, с. Сурсько-Литовське, вул. Шкільна, 35, середня школа, тел.: 0666547332).
Засновано в 1962 р., взятий на облік по лінії Міністерства культури в 1990 р. як музей на громадських засадах. Звання народного присвоєне в 1997 р. З 2009 р. музей отримав статус комунального закладу культури Сурсько-Литовської сільської ради. Площа – 134 кв. м. Зберігається 250 музейних предметів – картини і матеріали про життя та творчість художника Федора Решетнікова, який народився в цьому селі. Це своєрідна сільська картинна галерея творчості одного художника-земляка, ім’я якого відоме далеко замежами України. Його картина “Знову двійка” є класикою соціалістичного реалізму.
Щорічно музей відвідує 1500 осіб, здебільшого діти та учні. Музей був учасником ІІІ-го Всеукраїнського музейного фестивалю, його робота відзначена дипломом. Працює музей з 9.00 до 17.00, щоденно, крім суботи та неділі. Безкоштовно. Директор музею — Хмельковська Олена Андріївна.

31 жовтня музей відсвяткував свій 50-річний ювілей з дня заснування. Для присутніх гостей було проведено тематичну екскурсію по залах музею. На відкритті був присутній племінник Ф.П. Решетнікова Євген Васильович, мешканець міста Запоріжжя.

[pe2-gallery]
Директор-Елена-Андреевна.jpgплемянник-Решетникова.jpg[/pe2-gallery]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*