Зустріч школярів з відомими істориками нашого міста

27 березня 2013 р. о 13.00 годині в Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького відбудеться зустріч школярів — переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з історії в м. Дніпропетровську з відомими істориками нашого міста.
Мета зустрічі: зацікавити талановитих учнів до подальшого вивчення історії, показати на прикладі відомих істориків Дніпропетровщини, як можна реалізуватися в сфері наукової діяльності.
В цьому році переможці зустрінуться з молодими, але вже досягнувшими успіху, вченими: директором Дніпропетровського Художнього музею Тетяною Іванівною Шапаренко, істориком, краєзнавцем, завідуючим відділом Дніпропетровського національного історичного музею, кандидатом історичних наук Максимом Едуардовичем Кавуном, археологом, завідуючим відділом Дніпропетровського національного історичного музею, кандидатом історичних наук Олександром Володимировичем Стариком.

[pe2-gallery] kavun.jpgshaparenko.jpgstarik.jpg[/pe2-gallery]

Захід відбудеться в атмосфері вільного спілкування у вітальні будинку видатного вченого, історика, археолога, етнографа та музейника Дмитра Івановича Яворницького. Діти зможуть дізнатися у гостей про їх зацікавлення, дослідження, специфіку роботи, і, можливо, визначитися з напрямком власної майбутньої спеціалізації.
Захід відбудеться за підтримки начальника Управління освіти та науки Дніпропетровської міської Ради Гречина В.В., методиста з питань викладання історії, правознавства та курсу «Людина і світ» Міського методичного центру Епіка М.М.

[pe2-gallery class=”alignleft” ] Кавун М.Э.Старик А.В.Участники мероприятия.JPGЭпик М.М.Гости мероприятия[/pe2-gallery]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*