Вечір пам’яті Анатолія Шевченка

5 квітня 2013 року в 16.00 в музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться вечір пам’яті Анатолія Шевченка – виконавця, композитора, музикознавця, художника.

У концерті бере участь народна артистка України Раїса Недашківська.

Анатолій Шевченко – майстер, досконально володіє формою, звуком, кольором музики, талановитий виконавець, композитор, музичний теоретик, есеїст і художник.
У 1987 році А. Шевченко стає лауреатом конкурсу «Гітара – Мікрокосм» (Естергом). Відзначений його цикл «Rosa mientos» – «Дотик», а в 1996 році «Rosa mientos» виходить у США. У 1992 році муніципалітет м. Лінареса (Іспанія) нагородив А. Шевченка “Золотою платою” зі словами захоплення і подяки за дивний концерт, зіграний Маестро. Безпрецедентним випадком в історії музики стало використання відомим іспанським композитором Куеікой Моралесом шевченківської теми “Карпатської рапсодії” і створення ним на її основі “Прелюдії і фуги”. Анатолій Шевченко – єдиний із неіспанскіх виконавців, імпровізує в жанрі flamenco.
Авторське дослідження «Школа фламенко», що стало бібліографічною рідкістю, чудова робота «Неприборкані ігри фламенко», що з’явилася в пресі лише в 90-х роках – результати невтомної праці Шевченка-музикознавця.

[pe2-gallery class=”alignleft” ] Анатолий Шевченко_01.jpgАнатолий Шевченко_02.jpg[/pe2-gallery]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*