У стінах діорами відбулася презентація фільму “Міста-Герої”

29 квітня 2013 року в приміщенні діорами «Битва за Дніпро» відбулася презентація 13-серійного документально-художнього проекту «Міста-Герої». Презентацію організували співробітники 34 телеканалу та історичного музею.
У презентації взяли участь директор 34 каналу Андрій Будяк, народні депутати Вадим Колесніченко та Іван Ступак, заступник міського голови Дніпропетровська Ірина Зайцева, народний артист України Володимир Талашко (у фільмі «В бой идут одни «старики» зіграв Сергія Скворцова, який направив свій палаючий літак на ворожий ешелон). А також творці фільму і ветерани Великої Вітчизняної війни.
Гостей презентації зустрічав військовий духовий оркестр, а будь-який перехожий міг покуштувати справжню солдатську кашу з польової кухні. У приміщенні діорами працювала міні-виставка, де на власні очі можна було побачити і навіть потримати в руках оригінальні речі часів Великої Вітчизняної війни.

Довідка. В основі кожної серії серіалу «Міста-Герої» – докладна розповідь про перші дні оборони міст, які отримали почесне звання Героїв.
Знімальна група побувала у всіх містах-Героях: Санкт-Петербурзі (Ленінграді), Волгограді (Сталінграді), Одесі, Києві, Москві, Бресті (Брестська фортеця), Новоросійську, Керчі, Тулі, Смоленську, Мурманську, Мінську … Телекамери заглянули у всі історичні місця, де ще залишився запах війни.