Проект “Рівні можливості” отримав грант від МКУ

Відомі діячі української культури – члени Експертної ради “Ярмарок ідей для культури” відібрали 14 кращих культурно-мистецькі проектів, які будуть реалізовані спільно з Міністерством культури у 2014 р.

“Ярмарок ідей для культури” є ноу-хау чи своєрідним грантовим проектом тепер уже в.о. Міністра культури України Леоніда Новохатька. Оголошений у жовтні 2013 р. конкурс мав стати актом промоції молодих українських талантів та української культури у світі. 14 проектів-переможців (на реалізацію яких буде виділено 1 млн. грн.) експерти обирали зі 132 проектів-заявок, більшість з яких була спрямована на проведення фестивалів, конкурсів, культурологічних заходів, на створення інтернет-порталів, інтернет-бібліотек, віртуальних музеїв, електронних видань, навчальних та пізнавальних програм.
Експертна рада у складі Єгора Бенкендорфа, Олега Вергеліса, Кирила Кашлікова, Віктора Хаматова, Дмитра Стуса, Олександра Буценка у першому турі відібрала 29 проектів. Другий етап відбувся в режимі он-лайн трансляції за участі авторів відібраних проектів, які безпосередньо презентували свої напрацювання членам експертної ради в присутності журналістів.

Отже, за результатами “Ярмарку ідей” Міністерство культури допоможе реалізувати 14 проектів на суму 998 тис. грн. Зелене світло отримало і 5 музейних проектів. Дуже приємно, що серед переможців є проект ДНІМ – “Рівні можливості”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*