Зустріч школярів з істориками Дніпропетровська

25 березня 2014 р. о 14-й годині в Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького відбулася зустріч школярів — переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з історії в м. Дніпропетровську з відомими істориками нашого міста. Подібні зустрічі в музеї проводяться щорічно, вони спонукають талановитих учнів до подальшого вивчення історії, показують на прикладі відомих істориків Дніпропетровщини, як можна реалізуватися в сфері наукової діяльності.
У цьому році переможці зустрілися з деканом Історичного факультету ДНУ ім. Олеся Гончара – Сергієм Івановичем Світленком – професором, доктором історичних наук, заслуженим працівником освіти України, краєзнавцем. Захід мав форму вільного діалогу, який відбувся у вітальні будинку видатного вченого, історика, археолога, етнографа та музейника Дмитра Івановича Яворницького. Школярі дізналися від Сергія Івановича про його зацікавлення, хобі, дослідження, специфіку роботи, життя та досягнення керованого ним Історичного факультету, що, сподіваємося, допоможе учням визначитися з напрямком власної майбутньої спеціалізації.
Захід був реалізований за підтримки Дніпропетровського міського методичного центру та особисто Епіка Михайла Михайловича – методиста з питань викладання історі.

[pe2-gallery class=”alignleft” ] 2.JPGP3256347.JPGP3256360.JPG1.JPG[/pe2-gallery]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*