Творча зустріч з поетом Дмитром Бураго

24 квітня о 16.00 у музеї “Літературне Придніпров’я” відбудеться презентація поетичної збірки київського поета Дмитра Сергійовича Бураго.

Народився в Києві в сім’ї літературознавця і видавця С.Б. Бураго. Навчався в середній школі №38 ім. Молчанова. Закінчив філологічний факультет Київського педагогічного інституту (1990). У 1990-і роки викладав історію світової художньої культури і зарубіжну літературу в середній-школі-гімназії №153 ім. О.С. Пушкіна і в Інституті підвищення кваліфікації вчителів.
Публікувався в журналах «Континент», «День поезії», «Веселка», «Три крапки», «Самватас», «Collegium», «Стільники», «Юріїв день», «Софія», «Футурум Арт», «Альманасі Поезія», в «Антології російського верлібру», антології «Російські поети України», антології віршів про війну «Час Ч», поетичної антології «Київ XX століття» та ін.
Автор поетичних книг: «Ехо мертвого міста» (1992), «Тут» (1996), «Пізні часи» (1998), «Шум словника» (2002), «Сірниковий поїзд» (2008), «Київський збір» (2011 ).
«Сніговик» – сьома книга київського поета Дмитра Бураго, яка об’єднує вірші 2013-го і 2014-го років. У поетичній реалії проявляються риси минулого і сьогодення в їх віддаленості і неподільності. Переживання підміни, втрати, надлому сполучені з документальними свідченнями очевидця.